Atribuită Cumpărare directă

Furnizare mochetă și scară pentru arhiva CMJ Alba

Număr anunț
DA33792023
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.112,66 RON
Valoare atribuită
1.112,66 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.112,66 RON

din 1.112,66 RON estimat