Atribuită Cumpărare directă

Rola de transfer Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030 /C7120 /C7125 /C7130 , 115R00126;Drum unit / unit

Număr anunț
DA33792109
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI 8531717)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.154 RON
Valoare atribuită
7.154 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.154 RON

din 7.154 RON estimat