Atribuită Cumpărare directă

PIPER MACINAT 1KG

Număr anunț
DA33794497
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI 16837815)
Cod CPV
15331136-9 · Ardei transformati (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,50 RON
Valoare atribuită
164,50 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,50 RON

din 164,50 RON estimat