Atribuită Cumpărare directă

PCHET MATERIALE OF 102632591

Număr anunț
DA33795507
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.291,65 RON
Valoare atribuită
8.291,65 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.291,65 RON

din 8.291,65 RON estimat