Atribuită Cumpărare directă

ARANJAMENT FLORI NATURALE

Număr anunț
DA33795514
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
Furnizor / câștigător
THEODOR 2007 SRL (CUI 22553036)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.932,77 RON
Valoare atribuită
3.932,77 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.932,77 RON

din 3.932,77 RON estimat