Atribuită Cumpărare directă

Achizitie centrala termica combustibil solid (lemn)

Număr anunț
DA33796104
Autoritate contractantă
Orasul Lipova (CUI 3519224)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.986,02 RON
Valoare atribuită
59.986,02 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.986,02 RON

din 59.986,02 RON estimat