Atribuită Cumpărare directă

VOLANO-DUCATO/JUMPER 3.0 HDI BIMASSA F1CE0

Număr anunț
DA33796336
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.545,57 RON
Valoare atribuită
1.545,57 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.545,57 RON

din 1.545,57 RON estimat