Atribuită
Cumpărare directă
Sistem Desktop PC Gaming Lenovo Legion T7 34IRZ8 cu procesor Intel® Core™ i9-13900KF, 64GB DDR5, 2TB
- Număr anunț
- DA33796405
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.796,64 RON
- Valoare atribuită
- 18.796,64 RON
- Data publicării
- 08.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 09.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.