Atribuită
Cumpărare directă
intocmire documentatii cadastrale prima inscriere,alipire ,dezlipire,,actualizare date imobil
- Număr anunț
- DA33796659
- Autoritate contractantă
- ORASUL SULINA (CUI 4321410)
- Furnizor / câștigător
- CABINET INDIVIDUAL DE EXPERTIZE TEHNICE JUDICIARE VLAD VALERIU CRISTIAN (CUI 28565463)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.359,20 RON
- Valoare atribuită
- 35.359,20 RON
- Data publicării
- 08.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 09.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.