Atribuită Cumpărare directă

servicii de curatare vestimentara- Euronews 4352

Număr anunț
DA36002121
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
13 CODE COUTURE S.R.L. (CUI 49507708)
Cod CPV
98342000-2 · Servicii privind mediul de lucru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.600 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.600 RON