Atribuită Cumpărare directă

Poarta Metalica pe sina Completa

Număr anunț
DA33796923
Autoritate contractantă
COMUNA SOFRONEA (CUI 3519593)
Furnizor / câștigător
IVAŞCU BDI CONCEPT S.R.L. (CUI 46975712)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat