Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de oxigenoterapie

Număr anunț
DA33797142
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
CRICO ING PROIECT SRL (CUI 24343995)
Cod CPV
85111700-7 · Servicii de oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.652 RON
Valoare atribuită
17.652 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.652 RON

din 17.652 RON estimat