Atribuită Cumpărare directă

Montare stilpi ornamentali Biserica Boldu si lumini la Monumentul Eorilor - Comuna Boldu, Jud Buzau

Număr anunț
DA33797143
Autoritate contractantă
Comuna Boldu (Primaria comunei BOLDU) (CUI 2407842)
Furnizor / câștigător
ELENET 2005 SRL (CUI 17674058)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.840 RON
Valoare atribuită
21.840 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.840 RON

din 21.840 RON estimat