Atribuită Cumpărare directă

Servicii de organizare evenimente/vizite de studiu în Norvegia ADV1354624

Număr anunț
DA33797175
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Furnizor / câștigător
AVANGARDE BUSINESS GROUP SRL (CUI 32128882)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174.900 RON
Valoare atribuită
174.900 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174.900 RON

din 174.900 RON estimat