Atribuită Cumpărare directă

REPARAT USI CULISANTE PROTECTIE RX RADIOLOGIE

Număr anunț
DA33797413
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
DAX SAILE SRL (CUI 27277837)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.764,86 RON
Valoare atribuită
8.764,86 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.764,86 RON

din 8.764,86 RON estimat