Atribuită Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0,9% 250ML 2TUB CONECT CT X 30PG

Număr anunț
DA33797566
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.696,43 RON
Valoare atribuită
2.696,43 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.696,43 RON

din 2.696,43 RON estimat