Atribuită Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENT DE LUCRU USOR

Număr anunț
DA33797788
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatic Elvira Godeanu (CUI 14738912)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
846,36 RON
Valoare atribuită
846,36 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

846,36 RON

din 846,36 RON estimat