Atribuită Cumpărare directă

materiale de curățenie

Număr anunț
DA33798012
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39224320-7 · Bureti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,95 RON
Valoare atribuită
258,95 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,95 RON

din 258,95 RON estimat