Atribuită Cumpărare directă

achizitie

Număr anunț
DA33798751
Autoritate contractantă
Orasul Vicovu de Sus (CUI 4327073)
Furnizor / câștigător
DORITEO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44899546)
Cod CPV
34928510-6 · Stalpi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413.987,12 RON
Valoare atribuită
413.987,12 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413.987,12 RON

din 413.987,12 RON estimat