Atribuită Cumpărare directă

VERIFICAT SI INCARCAT INSTALATIE AC DACIA LOGAN

Număr anunț
DA33799185
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
MOTOR HOBBY SRL (CUI 11351988)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
845,88 RON
Valoare atribuită
845,88 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

845,88 RON

din 845,88 RON estimat