Atribuită
Cumpărare directă
Electrozi sudura OK43.33 invelis-rutilic (AWS E6013) 2.5x350mm 4.8kg ESAB
- Număr anunț
- DA33799223
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 418,56 RON
- Valoare atribuită
- 418,56 RON
- Data publicării
- 09.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 10.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.