Atribuită Cumpărare directă

Covor PVC tip tarkett

Număr anunț
DA33799406
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
DUNA REX SRL (CUI 14141794)
Cod CPV
44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.620 RON
Valoare atribuită
14.620 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.620 RON

din 14.620 RON estimat