Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole pt baie

Număr anunț
DA33800531
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
PRODES 2002 SRL (CUI 14312762)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.966 RON
Valoare atribuită
3.966 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.966 RON

din 3.966 RON estimat