Atribuită Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 9MG/ML BRAUN CT X 10FLAC X 250ML SOL PERF

Număr anunț
DA33800903
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.390 RON
Valoare atribuită
3.390 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.390 RON

din 3.390 RON estimat