Atribuită Cumpărare directă

POTASSIUM PHOSPHATE MONOBASIC+POTASSIUM PHOSPHATE DIBASIC

Număr anunț
DA33800931
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24313220-9 · Fosfati (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.236,48 RON
Valoare atribuită
1.236,48 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.236,48 RON

din 1.236,48 RON estimat