Atribuită Cumpărare directă

Bujii uretrale pentru dilatare uretrala, cu varf de olive

Număr anunț
DA33801180
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.150 RON
Valoare atribuită
10.150 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.150 RON

din 10.150 RON estimat