Atribuită Cumpărare directă

Proiectarea si gestionarea SCIM prin intermediul aplicatiei "Solutia e-SCIM" - Entitate mica

Număr anunț
DA33801574
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
Furnizor / câștigător
CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI 31657974)
Cod CPV
48219300-9 · Pachete software de administrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.200 RON
Valoare atribuită
21.200 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.200 RON

din 21.200 RON estimat