Atribuită Cumpărare directă

Memorie Patriot 4GB DDR3, 1333MHz, CL9

Număr anunț
DA33802258
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate Buzau (CUI 11317897)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,70 RON
Valoare atribuită
127,70 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,70 RON

din 127,70 RON estimat