Atribuită Cumpărare directă

Roller cu cerneala varf mediu 0.7mm prevazut cu radiera de stergere Frixion Pilot

Număr anunț
DA33802639
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,60 RON
Valoare atribuită
149,60 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,60 RON

din 149,60 RON estimat