Atribuită Cumpărare directă

PATCHCORD MM LC - LC 0.5M DUPLEX MULTIMODE OM4 (50/125UM);Patchcord fibră LC-LC duplex multimode ULT

Număr anunț
DA33802708
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.299 RON
Valoare atribuită
2.299 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.299 RON

din 2.299 RON estimat