Atribuită
Cumpărare directă
PIATRA CONCASATA 0/63 cu transport inclus pana la beneficiar
- Număr anunț
- DA33802850
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- RFD SPEDITION EXPRES SRL (CUI 26309884)
- Cod CPV
- 14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.200 RON
- Valoare atribuită
- 9.200 RON
- Data publicării
- 09.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 11.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.