Atribuită Cumpărare directă

CISPLATINA ACCORD 1MG/ML CT*1FL*50 ML - REF NR 13700/04.08.02023 - ONCOLOGIE

Număr anunț
DA33803423
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.184,70 RON
Valoare atribuită
1.184,70 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.184,70 RON

din 1.184,70 RON estimat