Atribuită Cumpărare directă

Defibrilator bifazic, model: BeneHeart D3; Mindray

Număr anunț
DA33803426
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33182100-0 · Defibrilator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.800 RON
Valoare atribuită
26.800 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.800 RON

din 26.800 RON estimat