Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED FullHD industrial 32" KM-LED32// Sursa de alimentare SMPS 12V - 25 Ah (300W) cu 3 iesiri

Număr anunț
DA33803664
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CARAS-SEVERIN (CUI 3228438)
Furnizor / câștigător
S24 PCCONNECT SYSTEMS SRL (CUI 37112275)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.129,40 RON
Valoare atribuită
1.129,40 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.129,40 RON

din 1.129,40 RON estimat