Atribuită Cumpărare directă

Servicii cazare 3 zile (07.09 - 10.09.2023) din care 2 zile cu mic dejun + 1 zi cu 3 mese

Număr anunț
DA33803688
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Municipiului Bucuresti (CUI 4203563)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.863,24 RON
Valoare atribuită
45.863,24 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.863,24 RON

din 45.863,24 RON estimat