Atribuită Cumpărare directă

SGA Alba- Achizitie cutite Scarlet

Număr anunț
DA33803765
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,92 RON
Valoare atribuită
389,92 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,92 RON

din 389,92 RON estimat