Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare pt. ob Reparatii si consolidari elem avariate CNTV-lucrari in prima urgenta
- Număr anunț
- DA33803829
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- CARDUM 7 SRL (CUI 3735759)
- Cod CPV
- 71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 266.344 RON
- Valoare atribuită
- 266.344 RON
- Data publicării
- 09.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 10.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.