Atribuită Cumpărare directă

5802509911 KIT AMBREIAJ-DUCATO/BOXER/JUMPER 3.0 HDI F1CE0481

Număr anunț
DA33803951
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
42141500-4 · Ambreiaje (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180 RON
Valoare atribuită
1.180 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180 RON

din 1.180 RON estimat