Atribuită Cumpărare directă

LOT 3 Scaner cu alimentator de coli HP ScanJet Pro N4000

Număr anunț
DA33804037
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
38520000-6 · Scanere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.975 RON
Valoare atribuită
2.975 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.975 RON

din 2.975 RON estimat