Atribuită Cumpărare directă

Prize pentru catarat

Număr anunț
DA33804198
Autoritate contractantă
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
Furnizor / câștigător
TECH CLIMB SRL (CUI 14355895)
Cod CPV
37535290-6 · Echipament de escalada pe ziduri si cu franghii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.750 RON
Valoare atribuită
18.750 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.750 RON

din 18.750 RON estimat