Atribuită Cumpărare directă

achizitie materiale cu caracter functional pentru drumuri pentru Comuna Zemes, judet Bacau

Număr anunț
DA33804331
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
ENESCU V. ALINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 42493737)
Cod CPV
44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat