Atribuită Cumpărare directă

COPEX MET/PLASTIC NR26 MF0013-023912

Număr anunț
DA33804730
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31340000-1 · Accesorii de cablu, izolate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,98 RON
Valoare atribuită
207,98 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,98 RON

din 207,98 RON estimat