Atribuită
Cumpărare directă
PACHET 2 BUCATI PDA CITITOR CODURI DE BARE 2D, BLUETOOTH, WIFI, POS SLOT SIM 4G, TF, GPS
- Număr anunț
- DA33804886
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
- Cod CPV
- 30216000-6 · Cititoare magnetice sau optice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.579,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.579,83 RON
- Data publicării
- 09.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 11.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.