Atribuită
Cumpărare directă
RAFT MET.GALVAN.5 POLITE MDF 175 KG/POL.180X90X45 CM
- Număr anunț
- DA33805363
- Autoritate contractantă
- COMUNA SMIRDAN (CUI 4793898)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.126,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.126,89 RON
- Data publicării
- 09.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 10.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.