Atribuită
Cumpărare directă
Aparat Aer Conditionat 12000 BTU
- Număr anunț
- DA33805513
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.432,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.432,03 RON
- Data publicării
- 09.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 10.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.