Atribuită Cumpărare directă

Pansament hemostatic resorbabil, din celuloza neoxidata WoundClot Surgical - 10x10cm

Număr anunț
DA33805645
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.793,30 RON
Valoare atribuită
2.793,30 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.793,30 RON

din 2.793,30 RON estimat