Atribuită Cumpărare directă

Servicii elab. studiu pentru optimizarea si corelare a ofertei educaționale cu cererea pieței muncii

Număr anunț
DA33805648
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
ICARE RESEARCH SOLUTIONS (CUI 39413312)
Cod CPV
79300000-7 · Studii de piata si cercetare economica; sondaje si statistici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat