Atribuită Cumpărare directă

Camp operator steril 2straturi 75x90cm, Camp chirurgical steril 38x45

Număr anunț
DA33805674
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.634,75 RON
Valoare atribuită
1.634,75 RON
Data publicării
09.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.634,75 RON

din 1.634,75 RON estimat