Atribuită Cumpărare directă

Tastatura USB 104 TASTE;Mouse cu fir, optic, 1600 dpi, negru

Număr anunț
DA33805983
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,40 RON
Valoare atribuită
452,40 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,40 RON

din 452,40 RON estimat