Atribuită Cumpărare directă

ROLA MEDICALA ALBA 2 STRATURI, 80M x 60CM

Număr anunț
DA33806453
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.146,80 RON
Valoare atribuită
8.146,80 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.146,80 RON

din 8.146,80 RON estimat